banka kartı

Banka Kartı

Banka kartları bizlerin her gün ihtiyaç duyduğu nakit ihtiyacı yerine kullanılan bize nakit taşımama özgürlüğünü sunan ürünlerdir. Bu ürünler daha konforlu bir alışveriş sunmanın dışında olası çalıntı durumlarının da önüne geçmektedir.

kredi kartı

Kredi Kartı

Nakit Para döngüsü olmaz. Pos Terminal mobil uygulaması sayesinde tablet veya cep telefonu kullanarak tahsilat yapılabilir. Para kaybolma derdi ortadan kalkar. Tüm harcamalar ve yüklemeler merkezi olarak, online yönetilir.

kontörlü kart

Kontörlü Kart

Telefon iletişimini sağlayan kontörlü kartlar hayatımızda oldukça önemli olan kartlardandır.

Otoyol Geçiş Kartları

Trafik düzeni için geliştirilmiş ve araç sahiplerinin mecburi olarak buldurduğu kartlardır.

Personel Yaka Kartları

Özellikle de alışveriş mağazalarının olmaz olmaz bir personel göstergesi olan kartlar; çalışanın müşteri ve diğer personellere karşı bir kimlik unsuru görmektedir.

sürücü ehliyeti

Sürücü Ehliyeti

Motorlu taşıt kullanabilir ehliyeti olan sürücü kartları, trafik kulları gereği araç kullananların zorunlu olarak taşıması gereken kartlardır.

Üye Kimlik Kartları

Birçok işletme halka açık olarak hizmet vermenin karşılığında farklı amaçlar doğrultusunda bir üyelik göstergesi isteyebilmektedir. Üyelik göstergesi olan bu kartlar genellikle ortak kullanımların yaygın olduğu mekanlarda kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Kartı

Bir şirketin girişlerini daha düzenli ve güvenli kılmak adına uyguladığı faaliyet olan giriş çıkış kontrolünü sağlamak amaçlı bastırdığı ve tek seferlik giriş çıkış için geçerli olan kartlardır.